Penzion StrmilovChata v České KanaděPenzion v KunžakuUbytování větších skupinRybařeníChata u rybníkaChata Jižní ČechyChataStrmilovUbytování ve StrmilověChata u KomorníkaUbytování Česká KanadaPenzion v Jižních Čechách
ČLOVĚK je odborný elektronický časopis, vydávaný Filozofickou fakultou Univerzity Karlovy v Praze. Je orientován na mladé a začínající badatele, zvláště na studenty doktorského studia. Snaží se přitom dát konkrétní obsah pojmu interdisciplinarita – jak obsahem studií, článků a recenzí, tak obsahem rozhovorů. Přejeme inspirativní čtení.


Bc. Vladimír Hanáček

Vladimír Hanáček (1987) je studentem magisterského oboru politické teorie a současné dějiny na Ústavu politologie FF UK. K oblastem jeho zájmu patří teorie politických stran a stranických systémů, politické systémy zemí postkomunistické střední Evropy, dějiny českého politického myšlení a soudobé české dějiny.

E-mail: vladimir.hanacek@email.czVšechny zveřejněné texty podléhají autorskému zákonu a je ze zákona zakázáno je publikovat bez svolení jejich autora.