Penzion StrmilovChata v České KanaděPenzion v KunžakuUbytování větších skupinRybařeníChata u rybníkaChata Jižní ČechyChataStrmilovUbytování ve StrmilověChata u KomorníkaUbytování Česká KanadaPenzion v Jižních Čechách
ČLOVĚK je odborný elektronický časopis, vydávaný Filozofickou fakultou Univerzity Karlovy v Praze. Je orientován na mladé a začínající badatele, zvláště na studenty doktorského studia. Snaží se přitom dát konkrétní obsah pojmu interdisciplinarita – jak obsahem studií, článků a recenzí, tak obsahem rozhovorů. Přejeme inspirativní čtení.


Mgr

Mgr. Eva Kubátová

Eva Kubátová je studentkou doktorského programu Historické vědy - iberoamerikanistika na Středisku ibero-amerických studií Univerzity Karlovy v Praze. Vystudovala magisterský dvojobor španělské a nizozemské filologie na Univerzitě Palackého v Olomouci a magisterské studium iberoamerikanistiky na Filozofické fakultě UK. V současnosti se věnuje výzkumu španělsko-nizozemských vztahů v Karibské oblasti 17. století.

 

e-mail: kubatovaeva@centrum.cz.Všechny zveřejněné texty podléhají autorskému zákonu a je ze zákona zakázáno je publikovat bez svolení jejich autora.