Penzion StrmilovChata v České KanaděPenzion v KunžakuUbytování větších skupinRybařeníChata u rybníkaChata Jižní ČechyChataStrmilovUbytování ve StrmilověChata u KomorníkaUbytování Česká KanadaPenzion v Jižních Čechách
ČLOVĚK je odborný elektronický časopis, vydávaný Filozofickou fakultou Univerzity Karlovy v Praze. Je orientován na mladé a začínající badatele, zvláště na studenty doktorského studia. Snaží se přitom dát konkrétní obsah pojmu interdisciplinarita – jak obsahem studií, článků a recenzí, tak obsahem rozhovorů. Přejeme inspirativní čtení.


Lenka Ryjáčková

Lenka Ryjáčková (1986) je studentkou Ústavu politologie Filozofické fakulty Univerzity Karlovy v Praze, kde studuje navazující magisterský obor Politické teorie a současné dějiny. Věnuje se především teoriím politických stran, zejména organizaci a ideologickému vymezení českých politických stran a jejich vztahu k evropské integraci. Tématu studie se autorka věnovala ve své bakalářské práci.

Email: l_ryjackova@email.czVšechny zveřejněné texty podléhají autorskému zákonu a je ze zákona zakázáno je publikovat bez svolení jejich autora.